Techno Classica Essen / balandžio 10-14

Viena didžiausių klasikinių automobilių parodų Europoje jau 25-tą kartą atveria duris gausiam lankytojų būriui. Patys vykstame į šią parodą ir galime pasakyti, kad smarkia šokteljusios viešbučių kainos, o geriausi pasiūlymai apsigyventi išgraibstyti jau prieš gerą mėnesį.

Tai reikšmingas renginys Europos klasikinių automobilių žinovams ir kolekcionieriams. Vien pernai čia, Vokietijoje vykstančioje parodoje lankėsi 180.000 žmonių. Techno Classica Essen galima ne tik pažiūrėit kolekcionierių ar gamintojų stendus, bet ir įsigyti norimą klasikinį automobilį. Šiemet rengėjai žada, kad parduodama bus 2.500 puikios būklės eksponatų.

Ką mes pamatysime parodoje be parduodamų klasikinių automobilių? Žinoma, visų pirma tai gamintojų stendai.

Audi koncernas šiemet švenčia Audi V8 25-erių jubiliejų ir V8 80-ties metų sukaktį. Šiuos automobilius ir bus galima pamatyti parodoje.

Mercedes-Benz parodoje pristato visą savo S klasę. Bus įdomu pamatyti visą istorinių automobilių kolekciją.

Volkswagen parodoje ketina pristatyti VW Golf ir VW Golf GTI istoriją.

Peugeot stendas turėtų būti sportiškas – dėmesys bus skiriamas Peugeot 205 Turbo 16 ir ralio meistrei Michele Mouton.

Škoda parodoje norės perteikti Škoda Rapid istoriją. Ko gero išvysime ir prieškarinius ir 9-ojo dešimtmečio modelius.

Ir tai dar ne visi gamintojai, kurių stendai bus parengti šiai parodai. Be automobilių gamintojų parodoje dalyvauja ir klasikinių automobilių klubai ir privatūs kolekcionieriai. Tikimės, kad įspūdžių bus daug ir apie viską jums papasakosime.

TCE_Logo_UK

Avatar

Yra Formulės-1 gerbėjas ir benzinu varomu turbininių variklių gynėjas. Gal dėl to slapčia viliasi, kad Saab sugrįš su trenksmu, o kol tai neįvyko galima prisiminti šlovingus laikus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *