Ekstremalus Audi 100 Quattro išbandymas

Tai ko gero viena gražiausių reklamų apie automobilį, kai parodoma tai, ką jis iš tiesų gali. 1986 metais tam, kad įrodytų, naujos Audi 100 Quattro galimybes, vokiečiai nusprendė automobilį išbandyti ant šuolių su slidėmis tramplyno.

Audi pasirinko Suomijoje, Kaipoloje esantį Pitkavouri šuolių su slidėmis tramplyną, esantį maždaug už 300 kilometrų į šiaurę nuo Helsinkio. Šios trasos pasvirimo kampas 37,5 laipsnio arba 80%.

Užvažiuoti į tramplyno viršūnę tokiu stačiu kampu nėra taip paprasta. Vairuoti Audi 100 CS Quattro šios reklamos filmavimui buvo pakviestas ralio lenktynininkas Harald Demuth.

Ir… jam tai pavyko.

Nemažai kritikos pažeria pažiūrėjusieji reklamą ir pastebėję prie Audi 100 pritvirtintą trosą. Taip trosas iš tiesų buvo. Bet jis buvo naudojamas tik tam, kad prilaikytų užvažiavusį automobilį ir vėliau jį būtų galima saugiai nuleisti žemyn. O štai kaip buvo filmuojama ši reklama:

2005 metais minėdami 25 metų Quattro jubiliejų Audi gamintojai prisiminė šią 1986 metais filmuotą reklamą. Ir nusprendė ją pakartoti. O tai nebuvo taip paprasta. Nuo 1994-ųjų šis tramplynas buvo nenaudojamas. Trijų savaičių prireikė kol ši šuolių su slidėmis trasa buvo suremontuota.

Jubiliejinėje reklamoje į statų ruožą kopia jau nebe Audi 100, o Audi A6. Tą kartą automobilį vairavo vokiečių lenktynininkas Uwe Bleck. Į šuolių su slidėmis tramplyno viršūnę Audi A6 buvo užvairuota 11 kartų.

One thought on “Ekstremalus Audi 100 Quattro išbandymas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *