IŽ Planeta 5 žemaitiška apžvalga

Vau! Čia yra VAAaaaaUuuu.

Tokios autentiškos apžvalgos jau seniai nebuvau matęs. Netikėtai atradau MotoGuris kanalą youtube platformoje, bet atradimas susijęs su visiškai nurauta, autentiška ir žemaitiška IŽ Planeta 5 apžvalga.

Na, nekokia buvo ta sovietinė technika. Jau nauji motociklai riedėjo nuo konvejerio su defektais. Tačiau tai ne tik proletariato stivinčio prie konvejerio linijos aplaidumas, tačiau ir konstruktorių, liaudiškai tariant, neodėlkės.

Priekiniai amortizatoriai leido tepalą. Elektronika veikė, tačiau reikėjo gražiai paprašyti. Bet įdomiausias istorijas pasakodavo tie, kurie susilaužydavo blauzdos kaulą net nenuvažiavę nė vieno metro.

Paklausite, kaip tai įmanoma. Pasirodo kuro uždegimo momentas reguliuojamas IŽ Planeta 5 buvo taip netobulai, kad net baisu. Spaudžiant užvedimo kojelę, kartais variklis taip sukteldavo į priešingą pusę ir mesdavo užvedimo kojelę atgal, kad lūždavo motociklininko blauzdikaulis.

Ir tai tikros istorijos. Bet geriau paklausykim beveik penkiasdešimties minučių superinės žemaitiškos šio motociklo apžvalgos.

Tiems, kas susidomėjo šiuo kūrėju, kviečiu aplankyti MotoGuris kanalą Youtube. Šį kūrėją taip pat galite paremti ir Patreon platformoje MOTOGURIS paskyroje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *