Šiuolaikiniai automobiliai su youngtimer’ių priekiu

Amerikiečių portalas Jalopnik yra ta vieta, kur gali atrasti netikėtų dalykų. O vienas jo rašyojų Jason Torchinsky yra tikras senienų mėgėjas. Jis filmuoja praėjusio amžiaus pradžios automobilių šmaikščias apžvalgas, tačiau kartais pasmailina iš fotošopo plunksną. Kodėl to nepadarius, ypač tada, kai turi genialių idėjų.

Šį kartą pristatome penkis suyoungtimer’intus automobilius. Užmeskite akį. Kuris jums patinka labiausiai, o kuris atrodo apgailėtinai?

© Jason Torchinsky

Toyota, o ypač sportinė, atrodo gan neblogai. Kai pamatai tas aštuntojo dešimtmečio linijas, supranti, kad labai didelę įtaką šiuolaikiniam automobilių dizainui turi geresnės aerodinamikos žinios. Jos pakankamai dažnai diktuoja naujas formas.

© Jason Torchinsky

Ar sutiktumėt, kad šiuolaikinis trečiosios serijos BMW nepranda savo žavesio pasipuošęs legendinio E30 priekiu? Na negi negražiau, nei iš kartos į kartą vis didėjantys grotelių “inkstai”?

© Jason Torchinsky

Čia matyti, kad Jason’as ne iki galo ištobulino jungiamąsias Volswagen Golf naujo ir seno modelio vietas. Galėjo labiau pritaikyti bamperį, bet mintį supratot. Visig keistas jausmas žiūrint. Tas priekio kampuotumas sunkiai dera su dabartinėmis Golf linijomis.

© Jason Torchinsky

O štai Ford Mustang atrodo, kaip nulietas. Nebeliko bamperių, kaip atskiros dalies, mados. Bet čia net jis tinka.

© Jason Torchinsky

Čia paišant, matyt, kilo panašus iššūkis, kaip ir su Golf. Dabartinės mašinos turi mažai tiesių linijų. Pažiūrėkit, kaip dabar atrodo ta vieta, pereinantis nuo kapoto ar sparno prie priekinių žibintų. Jason’as netgi atsiprašo šio Honda Civic už tokią sukurtą jo versiją.

O kuris iš šių automobilių jums atrodo vertas dėmesio, o gal net galimybės nuriedėti nuo konvejerio. Na, ne milijoniniu, o bent jau šimtiniu tiražu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *