Lenktyninė Porsche 911T interpretacija Jay Leno garaže

Jay Leno NBC laidų vedėjas yra pagarsėjęs kaip automobilių ir motociklų žinovas ir aistringas kolekcionierius. Kartas nuo karto jis papasakoja apie savo garažo egzempliorius. Šį kartą jis kalba apie 1971-ųjų Porsche 911 T.

Ne tai ne jay Leno automobilis. Šis priklauso kolekcionieriui Magnus Walker. Porsche 911T yra tikrai vertas dėmesio youngtimer’is su 2.2 litro benzininiu varikliu. Paieškojus skelbimuose Europoje tokį automobilį, galbūt ir ne pačios idealiausios būklės galima įsigyti nuo 11 000 eurų.

O štai šis apie, kurį pasakoja Jay Leno ir Magnus Walker gerokai patobulintas: sportinė važiuoklė, 2.4 variklis. Na o apie visa kita tegul kalba patys kolekcionieriai.

Šis Porsche 911T modelis yra ir gana nebloga investicija. Juo labiau, kad net ir šis net ir prastos būklės modelis per šešerius metus vidutiniškai pabrango 6000 dolerių.

Hagerty Vehicle Report
paspauskite ant paveikslėlio, kad jis padidėtų

Avatar

Yra Formulės-1 gerbėjas ir benzinu varomu turbininių variklių gynėjas. Gal dėl to slapčia viliasi, kad Saab sugrįš su trenksmu, o kol tai neįvyko galima prisiminti šlovingus laikus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *