Paryžiaus Retromobile vasario 4-8 dienomis

Paryžiaus klasikinių automobilių paroda-mugė “Retromobile” šiemet duris lankytojams atveria vasario 4-8 dienomis. Šių metų parodos šūkis – “Praeitis turi ateitį” (The Past Still Has a Future). Šiemetinė paroda Paryžiuję yra jubiliejinė – keturiasdešimtoji.

Parodoje bus galima išvysti Tiger tanką, kuris sėjo sąjunginkų baimę Antrojo Pasaulinio karo metu, Škodos lenktyninį paveldą. Škoda eksponuos automobilius iš įvairių laimečių. Tarp jų bus galima apžiūrėti septyniasdešimtųjų Škoda 110 R Coupe, kurių buvo pagaminta 56,902 vienetai.

Skoda-110R-coupe-retouche_rectangle_zoom_690_320
Škoda 110 R Coupe

 

Taip pat bus galima įsigyti eksponatus iš įspūdingos Bailono (Baillon) automobilių kolekcijos. Tai 60 senovinių automobilių kolekcija, kurioje yra modeliai iš gilios praeities iki pat 1970-ųjų. Žvilgtelėti kaip atrodo ši kolekcija galite žemiau esančiame filmuke. Įdomu, tai, kad visi automobiliai nors ir ne pačios geriausios būklės, tačiau visiškai autentiški. Šioje kolekcijoje yra Bugatti, Hispano-Suiza, Talbot-Lago, Panhard-Levassor, Maserati, Ferrari, Delahaye, Delage gamintojų automobiliai. 60 automobilių kolekcija bus parduodama “Retromobile” parodoje vyksiančiame aukcione vasario 6 dieną.

Parodoje taip pat bus galima pamatyti Bugatti Royal įspūdingus 3 automobilius: The Coupé Napoléon (« the Boss’s car»), 1933-ųjų The Limuosine, 1932-ųjų The Roadster.

1932-bugatti-type-41-royale-period-photos-jean-bugatti_rectangle_zoom_690_320
1932-ųjų Bugatti The Roadster. Dviejų vietų automobilis buvo 6,5 metrų ilgio. Automobillio eksterjerą pakeitė pats jo šeimininkas, nusprendęs, kad jis turi atrodyti, kaip klasikinis roadsteris.

Dalyvauti Paryžiaus “Retromobile” šiemet užsiregistravo 450 dalyvių. Parodos plotas – 46,000 kvadratinių metrų. Čia bus galima išvysti per 500 automobilių, pabendrauti su 100 automobilių klubų atstovais.

Kaip ir kiekvienais metais parodoje veiks aukcionas. Per pernai “Retromobile” vykusį aukcioną buvo užregistruoti 402 pardavimai, kurių suma siekė 29 mln. eurų.

Bilietas į jubiliejinę 40-ąją “Retromobile” parodą šiemet kainuoja 14 eurų. Juos galima įsigyti čia.

affiches-retro_rectangle_zoom_690_320

Avatar

Yra Formulės-1 gerbėjas ir benzinu varomu turbininių variklių gynėjas. Gal dėl to slapčia viliasi, kad Saab sugrįš su trenksmu, o kol tai neįvyko galima prisiminti šlovingus laikus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *