Peterseno automobilių muziejus JAV transliuoja nemokamas ekskursijas karantino metu

Peterseno automobilių muziejus, įsikūręs JAV Los Andžele, nusprendė lankytojams transliuoti nemokamas ekskursijas ir video turinį vaikams apie automobilius ar mechaniką.

Dėl koronos viruso pavojaus ir dėl karantino uždarytas muziejus nori lankytojams pristatyti savo keletą ekspozicijų, todėl kviečia į virtualius turus.

© Petersen Automotive Museum

Automobilius pristato patyrę gidai

Peterseno muziejaus saugykloje (The Vault) yra daugiau nei 250 automobilių nuo automobilizmo istorijos pradžios 20-ajame amžiuje iki pat šių dienų. Tai mašinų kolekcija iš įžymybių ar valstybės vadovų turėtų automobilių, kitų automobilizmo raidai svarbių automobilių ar lenktynių mašinų.

Pats pažiūrėjau jų porą video transliacijų ir galiu patikinti, kad turintiems sėdėti namie jos tikrai turėtų patikti. Automobilius apžvelgia muziejaus gidai. Pati apžvalga trunka nuo gero pusvalandžio iki valandos. Vaizdo ir garso kokybė tikrai gera. Tiesa, jie stengiasi apžvelgti kiek galima daugiau automobilių. Todėl per visą apžvalgą ilgėliau stabteli ir pasakoja tik apie tikrai išskirtines mašinas.

Vaizdo transliacijos yra nemokamos

Norėdami gauti priminimą prieš transliacijos pradžią turite registruotis jų svetainėje įvesdami vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą. Likus dvidešimčiai minučių iki transliacijos gausite aktyvią nuorodą į savo paštą.

Registruodamiesi taip pat gausite pasiūlymą paremti (donate) muziejų, kuris savo darbą dabar daro nemokamai ir yra uždarytas lankytojams. Jums spręsti, kaip elgtis. Net ir nepaaukoję, transliacijos nuorodą vis tiek gausite.

© Petersen Automotive Museum

Turai transliuojami muziejaus Youtube kanale

Jei turite registruotą paskyrą youtbe, tai padaryti dar paprasčiau, užsiprenumeravus priminimą Petersen automotive museum Youtube kanale.

Dar atkreipkite dėmesį į tai, kad geriausiai yra žiūrėti tiesioginę transliaciją. Jos garso ir vaizdo kokybė tikrai gera. Viskas vyksta anglų kalba. Tačiau muziejus šiuos vaizdo įrašus praėjus valandoms po transliacijos padaro privačius ir jų daugiau pasiekti tampa nebeįmanoma.

Žemiau įklijuoju transliacijų grafiką, kurį skelbia pats muziejus. Transliacijų laikas išties gana neblogas. Ekskursijos ir turinys vaikams rodomas dieną, o Lietuvos laiku tai jau vakaras.

The Vault turai (Registruotis galite čia.)

04.01 / 24:00 (02:00PM PST) – Prezidentiniai ir pokariniai automobiliai (arba 04.02 / 00:00 realiai prasideda vidurnaktį iš balandžio 1-osios į balandžio 2-ąją)

04.03 / 21:00 (11:00AM PST) – Prieškariniai automobiliai

04.04 / 21:00 (11:00AM PST) – Visos saugyklos (The Vault) apžvalga

Turinys vaikams (Užsisakyti priminimą apie transliaciją galite youtube kanale.)

03.30 / 20:00 – What are Drivetrains?

03.31 / 20:00 – Story Time : Little Blue Truck

04-01 / 20:00 – Story Time: Alice Ramsey’s Grand Adventure by Don Brown

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *