Honda ketina atnaujinti atsarginių detalių gamybą S2000 modeliui

Geros naujienos Honda S2000 savininkams, kurie nori įsigyti originalių atsarginių detalių savo roudsteriui. Kai jo gamyba buvo nutraukta 2009-aisiais, originalių dalių įsigijimas tapo vis sudėtingesnis. Žinoma, visada galima rasti alternatyvių gamintojų. Naujiena, kad Honda planuoja atnaujinti atsarginių detalių gamybą S2000 modeliui, įvairiuose portaluose sutinkama gana entuziastingai.

Nemaža dalis savininkų komentuoja, kad didžiausias galvos skausmu tampa klausimas, kaip pakeisti susidėvėjusias salono detales originaliomis naujomis: vairą, sėdynių apmušalus, kitus apdailos elementus. Būtent šie elementai turi paklausą, nes, tarkime, pakabos komponentų pasiūla skųstis negalima, jų galima įsigyti ir naujų neoriginalių.

Hondos tinklalapyje skelbimas japonų kalba

Apie planuojamą S2000 modelio atsarginių detalių tiekimo atnaujinimą skelbiame oficialiame Hondos japoniškame puslapyje. Jame rašoma, kad savininkai aktyviai komentuotų, kokių detalių jie mielai įsigytų. Komentarus Honda priima nuo vasario 20 iki balandžio 30 dienos. Komentuoti kviečiame oficialiose Honda paskyrose Facebook ir Twitter naudojant grotažymę “#S2000PartsCatalog”.

UAB Nippon auto kol kas dar negalėjo patvirtinti, kad šio modelio atsarginių detalių gamyba bus tikrai atnaujinta. Tokios žinios jie dar negavę. Nippon auto atsarginių detalių pardavėjas Vykintas Šakalis sako, kad turi apie 10 klientų turinčių S2000, kurie įvairiais klausimais kreipiasi į jų bendrovę.

Technines apžiūras atliekančių įmonių asociacijos “Transeksta” atstovas Renaldas Gabartas patikslino, kad šio įrašo rašymo metu Lietuvoje yra 20 Honda S2000 automobilių turinčių galiojančią techninę apžiūrą. Regitros duomenimis Lietuvoje šio modelio roudsterių yra registruota 43.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *